+

فداکاری یک معلم در پرداخت هزینه درمان دانش آموز

ارسال شده در 1393/02/13
فداکاری یک معلم در پرداخت هزینه درمان دانش آموز
دبیر زبان انگلیسی مدارس شهر گرمی (استان اردبیل) با پرداخت هزینه عمل جراحی دانش آموز بی بضاعتش لبخند امید را به لبان این دانش آموز هدیه کرد. 
 
موسی فردی که 26 سال سابقه تدریس دارد  گفت: دانش آموزی که مورد عمل جراحی قرار گرفت به علت غده یا برآمدگی خاصی در گوشه چشم راستش هنگام حضور در مدرسه یا کلاس خجالت می کشید. 
 
وی افزود: وقتی که از این دانش آموز دختر سوال پرسیده می شد بجای تفکر در پاسخ آن ، حواسش به پوشش مقنعه یا چادرش بود تا بخشی از صورتش دیده نشود. 
 
وی اظهار کرد: هر چند از مشکلات مالی مبرا نیستم اما هزینه جراحی صورت دانش آموزم را تقبل کردم و همسرم با مدیریت مخارج خانه مرا در این امر خیر یاری کرد. 
 
وی گفت: دکتر مظفر حیدری جراح و متخصص عمومی بیمارستان ولایت گرمی و محمد اکبری مسوول تزریقات و پانسمان مطب ایشان نیز با اطلاع از نیت خیر من از دریافت بخشی از هزینه های عمل جراحی و مراقبت های بعدی صرف نظر کردند. 
 
فردی افزود: این دانش آموز دختر که قبلا به علت عیب چهره اش گوشه انزوا اختیار می کرد اکنون با اعتماد به نفس و روی گشاده در کلاس حاضر می شود و مشاهده خوشحالی وی و خانواده اش برای من از هر چیزی لذت بخش تر است. 
 
شهرستان گرمی مغان در 108 کیلومتری شمال شرقی اردبیل واقع است. این شهرستان یکی از مناطق محروم استان است.

زیگور، راهی به سوی آسمان!

پایگاهی برای ارتباط داشتن، اطلاع دادن، آگاه شدن و تحت تاثیر قرار دادن دیگران. مکانی برای به اشتراک گذاشتن، یافتن و تماشای ویدئوها. تصاویر به یادماندنی خود را با افرادی که برایتان اهمیت دارند به اشتراک بگذارید. از لحظات طلایی خود عکس بگیرید و آن را با دوستان خود (افرادی که برایتان اهمیت دارند) به اشتراک بگذارید...
پردیس
با استفاده از این شبکه ی اجتماعی به دوستان و خانواده ی خود نزدیکتر شوید. لحظات مهم زندگی خود را با افرادی که دوست دارید به اشتراک بگذارید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پردیس
یادداشت
 
  • با اینترنت پر سرعت های وب بی وقفه فیلم ببینید
  • چقدر انتظار کشیده اید؟
  • فراتر از انتظار ...
سررسید
214 روز مانده
مرداد
تهران
پیک
با دوستان، خانواده و همکاران خود نامه نگاری کنید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پیک
ایمیل
Google+