+

فراخوان جایزه فیلم و عکس عاشورایی محتشم

ارسال شده در 1392/08/19
فراخوان جایزه فیلم و عکس عاشورایی محتشم
 
 
فراخوان «کاروانیان نینوا»
 
نخستین برنامه ی کاروانیان نینوا در تجلیل و تکریم هنرآورانی که پنجره هایی بر چشم اندازهای حماسه ی محرم گشوده اند و داغدارانی که لاله زاران حسینی را سروده اند، متقارن با اربعین حسینی (ع) ( 2 دی ماه سال جاری) از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می شود.
 
این، فراخوانی است در نخستین سال اجرای برنامه به شاعران و هنرمندان فعال در عرصه های فیلم و عکس رسانه های اجتماعی و فضای مجازی تا چراغ منزل را بیفروزند. بدان امید که در سال های آتی، بهره مندی از گشایش وقت، فرصت توسعه ی قلمرو این برنامه را به ساحت هنرهای دیگر فراهم آورد.
 
بخشهای مختلف فراخوان «کاروانیان نینوا» عبارتند از:
 
بخش شعر: از شرکت کنندگان در این بخش دعوت می شود که 2 تا 4 اثر از سروده های خود را در قالبهای سنتی و یا نوین (به صورت تایپ شده بر روی صفحه ی A4 ) به دبیرخانه ی «کاروانیان نینوا» به نشانی تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، خیابان مطهری شمالی، کوی ارغوان، بلوار مروارید، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران فرستاده و یا فایل آثار خود را در قالب ورد به نشانی اینترنتی Tehran@farhang.gov.ir ارسال نمایند. با توجه به ضیق وقت، فرصت ارسال آثار نهایتا تا پایان ماه محرم امسال (12 آذرماه) است.
 
 
جوایز:
 
الف) در قالبهای سنتی
 
نفر اول 2 میلیون و پانصد هزار تومان
 
نفر دوم 2 میلیون تومان
 
نفر سوم 1 میلیون و پانصد هزار تومان
 
ب) در قالبهای نوین
 
نفر اول 2 میلیون و پانصد هزار تومان
 
نفر دوم 2 میلیون تومان
 
نفر سوم 1 میلیون و پانصد هزار تومان
 
تبصره: افزون بر حائزان رتبه های سه گانه به تشخیص هیات داوران به سرایندگان آثار در خور تقدیر نیز جوایز نقدی تعلق خواهد گرفت.
 
دبیر بخش شعر و مسئول هیات داوران: جناب آقای ساعد باقری
 
 
 
فیلم و عکس: کلیه ی شهروندان فضای مجازی میتوانند به تعداد دلخواه خود عکس‌های دارای فرمت JPG و فیلم‌های دارای فرمت 3GP یا AVI که از مراسم‌های سوگواری، دسته‌های عزاداری و سایر آیین‌های عاشورایی از طریق دستگاه تلفن همراه، دوربین‌های حرفه‌ای و یا غیرحرفه‌ای، عکاسی یا فیلمبرداری کرده اند را از طریق دبیرخانه ی مجازی «کاروانیان نینوا» به نشانی اینترنتی http://www.zigur.com/moharam ارسال نمایند. این برنامه در دو بخش حرفه ای و غیر حرفه ای توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با مشارکت سازمان بسیج شهرداری تهران، گروه سایتهای پرشین بلاگ و سازمان هنری رسانه ای اوج برگزار می شود. آخرین مهلت ارسال آثار پایان ماه محرم امسال (12 آذرماه) بوده و در اربعین سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ( 2 دی ماه سال جاری) از برگزیدگان تقدیر خواهد شد. ضمنا در پایان برنامه، توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نمایشگاهی مجازی از آثار شرکت کنندگان در قالب یک رسانه ی بر خط اینترنتی ایجاد خواهد شد.
جوایز:
 
الف) بخش حرفه ای
 
نفر اول 3 سکه تمام بهار آزادی
 
نفر دوم 2 سکه تمام بهار آزادی
 
نفر سوم 1 سکه تمام بهار آزادی
 
ب) بخش غیر حرفه ای
 
نفر اول 3 سکه تمام بهار آزادی
 
نفر دوم 2 سکه تمام بهار آزادی
 
نفر سوم 1 سکه تمام بهار آزادی
 
تبصره: افزون بر حائزان رتبه های سه گانه به تشخیص هیات داوران به تولید کنندگان آثار در خور تقدیر نیز جوایز نقدی تعلق خواهد گرفت.
 
دبیر بخش فیلم و عکس فضای مجازی و مسئول هیات داوران: جناب آقای دکتر مهدی بوترابی

زیگور، راهی به سوی آسمان!

پایگاهی برای ارتباط داشتن، اطلاع دادن، آگاه شدن و تحت تاثیر قرار دادن دیگران. مکانی برای به اشتراک گذاشتن، یافتن و تماشای ویدئوها. تصاویر به یادماندنی خود را با افرادی که برایتان اهمیت دارند به اشتراک بگذارید. از لحظات طلایی خود عکس بگیرید و آن را با دوستان خود (افرادی که برایتان اهمیت دارند) به اشتراک بگذارید...
پردیس
با استفاده از این شبکه ی اجتماعی به دوستان و خانواده ی خود نزدیکتر شوید. لحظات مهم زندگی خود را با افرادی که دوست دارید به اشتراک بگذارید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پردیس
یادداشت
 
  • با اینترنت پر سرعت های وب بی وقفه فیلم ببینید
  • چقدر انتظار کشیده اید؟
  • فراتر از انتظار ...
سررسید
216 روز مانده
مرداد
تهران
پیک
با دوستان، خانواده و همکاران خود نامه نگاری کنید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پیک
ایمیل
Google+