+

حکم اعدام برای مرد شیشه ای به اتهام تجاوز به کودک 4 ساله

ارسال شده در 1393/02/02
حکم اعدام برای مرد شیشه ای به اتهام تجاوز به کودک 4 ساله
شامگاه 28 بهمن امسال از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی وقوع یک فقره فوت مشکوک به کلانتری 151 یافت آباد اعلام شد. با حضور مأموران در بیمارستان و اعلام نظریه تیم پزشکی در خصوص وجود آثار ضرب و جرح روی بدن پسربچه‌اي 4 ساله، بلافاصله هماهنگی‌های لازم انجام و زن و مرد میانسالی که اقدام به آوردن پسربچه به بیمارستان کرده بودند، برای انجام تحقیقات به کلانتری منتقل شدند.
 
 
با انتقال زن و مرد میانسال به کلانتری، آنها در اظهارات خود عنوان داشتند که پسربچه 4 ساله به نام "آتیلا"، پسر یکی از دوستان فرزندشان است. ‌اين زن و مرد در اظهارات خود به مأموران گفتند : پسرمان به هویت "کامران. ب" 26 ساله در حدود دو هفته پیش، فرزند یکی از دوستانش را که با همسرش دچار اختلاف شده بود، به صورت موقت و به درخواست پدر آتیلا به خانه آورد و با وجود مخالفت‌های ما برای قبول کردن مسئولیت نگهداری از کودک، وی همچنان اصرار داشت تا از آتیلا مراقبت شود تا سرانجام تکلیف زندگی پدر و مادر آتیلا و زندگی آنها مشخص شود. امروز نیز، کامران در حالی آتیلا را به خانه آورد که او بیهوش بود و به همین علت از ما درخواست کرد تا کودک را هرچه سریع تر به بیمارستان برسانیم.
 
 
با توجه به اظهارات پدر و مادر کامران، مأموران کلانتری با مراجعه به محل سکونت کامران در منطقه خلیج، وی را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند. کامران در اظهارات اولیه منکر هرگونه ارتکاب جنایت شده و سرانجام اعلام کرد که در حالت عصبانیت تنها ضربه‌اي به سر "آتیلا" وارد کرده و به هیچ عنوان قصد کشتن وی را نداشته است.
 
 
با ارجاع پرونده به پلیس آگاهی تهران بزرگ، به دستور بازپرس پرونده جسد برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل و متهم نیز جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم قرار گرفت.
با آغاز تحقیقات از کامران، وی همچنان در اظهارات اولیه خود مدعی بود که به هیچ عنوان قصد ارتکاب جنایت را نداشته و همه چیز در یک لحظه و در اثر یک اتفاق بوده اما با اعلام نظریه پزشکی قانونی در خصوص خفه شدن آتیلا به علت انسداد شریان تنفسی ناحیه گردن، کامران به ناچار لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.
 
 
کامران در اعترافات خود به کارآگاهان گفت : روز حادثه، پسرعمویم با من تماس گرفت و از من درخواست کرد تا برای کمک به اثاث کشی، به شهرک اندیشه بروم. پس از انجام اثاث کشی و در حالی‌که مقداری شیشه مصرف کرده بودم، به همراه آتیلا سوار ماشین شده و به سمت تهران حرکت کردیم. ناگهان در انتهای اتوبان آزادگان و در نزدیکی شهرک دریا متوجه شدم که آتیلا به علت مشکلی که از همان زمان تولدش در سیستم گوارشی خود داشت، صندلی ماشین را کثیف کرده است. در حالی‌که همچنان در توهم مصرف شیشه بودم، ابتدا چند ضربه به سر و صورتش زده و سپس برای آنکه صدای گریه کردنش را قطع کنم، گردنش را گرفته و آنقدر فشار دادم تا صدایش قطع شد. در آن زمان متوجه شدم که آتیلا دیگر نفس نمي‌کشد. بلافاصله خودم را به خانه رسانده و از پدر و مادرم درخواست کردم تا آتیلا را به بیمارستان برسانند و خودم نیز در خانه منتظر بازگشت آنها ماندم تا‌اينکه مأموران به همراه عمویم به خانه آمده و مرا با خود به کلانتری بردند.نیت من تنها کمک کردن بود اما در یک لحظه، توهم شیشه باعث شد تا سیاهی تمام وجودم را بگیرد و کاری را کردم که هیچ وقت فکرش را نیز نمي‌کردم.
 
 
جلسه دادگاه به ریاست قاضی عزیزمحمدی برگزار شد که در ابتدای جلسه نماینده دادستان با قرائت کیفرخواست گفت: در‌اين پرونده کامران 27 ساله مجرد و بازداشت از تاریخ 29 بهمن ماه سال گذشته متهم به مباشرت در قتل آتیلا از طریق‌ايراد جرح عمدی است. مقتول حاصل ارتباط نامشروع زن و مرد جوانی بود که پدر آتیلا به دلیل مشکلات مالی و مصرف مواد مخدر کودک چهارساله خود را نزد متهم به قتل قرار داده بود.
 
 
ضرب و جرح عمدی، آزار و اذیت جنسی با اسپری واکس داشبرد، لواط به عنف از اقدامات مجرمانه کامران است که با توجه به محتویات پرونده برای وی تقاضای مجازات قانونی را دارم.
 
 
سپس متهم در جایگاه قرار گرفت و گفت: زمان جنایت من اعتیاد شدیدی به شیشه داشتم. شب حادثه همراه یکی از دوستانم به خانه فردی در شهرک اندیشه رفته و در آنجا شیشه مصرف کردیم. آتیلا را نیز همراه خود برده بودم. آن شب زیاد مواد مصرف کردم و از حالت عادی خارج شده بودم. نیمه‌های شب هنگام برگشت به خانه آتیلا در ماشین ادرار کرد که‌اين موضوع اعصاب من را به هم ریخت و دو، سه ضربه به سرش زدم که‌اين ضربه‌ها باعث مرگ او شد.
با اعتراض متهم به حکم مجازاتش، پرونده به شعبه 24 دیوان عالی کشور فرستاده شد که قضات دیوان عالی کشور حکم قصاص و اعدام را تايید کردند.
قاضی عزیز محمدی و چهار قاضی مستشار پس از آخرین دفاعیات متهم برای صدور حکم وارد شور شده و کامران را به اتهام قتل به قصاص و به اتهام لواط به عنف به اعدام محکوم کردند.

زیگور، راهی به سوی آسمان!

پایگاهی برای ارتباط داشتن، اطلاع دادن، آگاه شدن و تحت تاثیر قرار دادن دیگران. مکانی برای به اشتراک گذاشتن، یافتن و تماشای ویدئوها. تصاویر به یادماندنی خود را با افرادی که برایتان اهمیت دارند به اشتراک بگذارید. از لحظات طلایی خود عکس بگیرید و آن را با دوستان خود (افرادی که برایتان اهمیت دارند) به اشتراک بگذارید...
پردیس
با استفاده از این شبکه ی اجتماعی به دوستان و خانواده ی خود نزدیکتر شوید. لحظات مهم زندگی خود را با افرادی که دوست دارید به اشتراک بگذارید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پردیس
یادداشت
 
  • با اینترنت پر سرعت های وب بی وقفه فیلم ببینید
  • چقدر انتظار کشیده اید؟
  • فراتر از انتظار ...
سررسید
216 روز مانده
مرداد
تهران
پیک
با دوستان، خانواده و همکاران خود نامه نگاری کنید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پیک
ایمیل
Google+