+

ثبت‌نام دانشجویان متقاضی بن کتاب از چهارشنبه

ارسال شده در 1393/01/26
ثبت‌نام دانشجویان متقاضی بن کتاب از چهارشنبه
همایون امیرزاده مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: دانشجویان و طلاب می توانند برای ثبت نام و ارائه درخواست خود از 27 فروردین به سایت بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به نشانی tibf.net مراجعه کنند.
 
وی با اشاره به حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از دانشجویان و طلاب برای خرید کتاب گفت: امسال میزان اعتبار بن های کتاب افزایش 20 درصدی داشته است و دانشجویان و طلاب می توانند با پرداخت 30 هزار تومان بن های اعتباری 60 هزار تومانی دریافت کنند.
 
وی افزود: شرایط ثبت نام و ضوابط دریافت بن کتاب نیز بر روی سایت بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منتشر خواهد شد.
 
مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاون فرهنگی وزیر ارشاد درباره ارایه بن های کتاب به دیگر مصرف کنندگان کتاب گفت: در اواخر سال گذشته فراخوان درخواست بن اعتباری کتاب و شرایط آن برای مراکز دانشگاهی، نهادها، حوزه های علمیه، مراکز مطالعاتی و تحقیقاتی، مراکز علمی و فرهنگی، موسسات فرهنگی و هنری، ارگان ها و سازمان ها، وزارتخانه ها و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها، کانون های فرهنگی و هنری مساجد، پایگاه های مقاومت بسیج و بسیاری از نهادها و مراکز اعلام شده است و در آینده نزدیک درباره آن اطلاع رسانی می شود.
 
بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود.

زیگور، راهی به سوی آسمان!

پایگاهی برای ارتباط داشتن، اطلاع دادن، آگاه شدن و تحت تاثیر قرار دادن دیگران. مکانی برای به اشتراک گذاشتن، یافتن و تماشای ویدئوها. تصاویر به یادماندنی خود را با افرادی که برایتان اهمیت دارند به اشتراک بگذارید. از لحظات طلایی خود عکس بگیرید و آن را با دوستان خود (افرادی که برایتان اهمیت دارند) به اشتراک بگذارید...
پردیس
با استفاده از این شبکه ی اجتماعی به دوستان و خانواده ی خود نزدیکتر شوید. لحظات مهم زندگی خود را با افرادی که دوست دارید به اشتراک بگذارید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پردیس
یادداشت
 
  • با اینترنت پر سرعت های وب بی وقفه فیلم ببینید
  • چقدر انتظار کشیده اید؟
  • فراتر از انتظار ...
سررسید
214 روز مانده
مرداد
تهران
پیک
با دوستان، خانواده و همکاران خود نامه نگاری کنید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پیک
ایمیل
Google+