+

آغاز آخرین مرحله فروش بلیت‌های جام‌جهانی

ارسال شده در 1393/01/26
آغاز آخرین مرحله فروش بلیت‌های جام‌جهانی
 
 
آخرین مرحله خرید بلیت بازی‌های جام‌جهانی از امروز در سایت فیفا آغاز شد. علاقمندان به فوتبال می‌توانند برای خرید 199 هزار بلیت باقی‌ مانده این رقابت‌ها از طریق سایت فیفا اقدام کنند. البته بلیت‌های دیدار افتتاحیه، دیدار نهایی و هشت دیدار مرحله گروهی این رقابت‌ها به طور کامل به فروش رفته است.
 
تیری ویل، مدیر بازاریابی فیفا درباره آخرین مرحله خرید بلیت‌های جام‌جهانی گفت: با توجه به فاصله کمتر از دو ماهه تا آغاز جام‌جهانی، آخرین مرحله فروش بلیت‌ این رویداد از امروز آغاز شده است. مطمئن هستم نه تنها مردم برزیل که مردم سراسر جهان استقبال زیادی از این مرحله خواهند کرد.
 
تاکنون 2،577،662 بلیت بازی‌های جام‌جهانی به فروش رفته است که مردم برزیل بیشترین استقبال را از آن کرده‌اند و سپس کشور‌های استرالیا و آمریکا بیشترین تعداد بلیت‌ جام‌جهانی را خریداری کرده‌اند. 

زیگور، راهی به سوی آسمان!

پایگاهی برای ارتباط داشتن، اطلاع دادن، آگاه شدن و تحت تاثیر قرار دادن دیگران. مکانی برای به اشتراک گذاشتن، یافتن و تماشای ویدئوها. تصاویر به یادماندنی خود را با افرادی که برایتان اهمیت دارند به اشتراک بگذارید. از لحظات طلایی خود عکس بگیرید و آن را با دوستان خود (افرادی که برایتان اهمیت دارند) به اشتراک بگذارید...
پردیس
با استفاده از این شبکه ی اجتماعی به دوستان و خانواده ی خود نزدیکتر شوید. لحظات مهم زندگی خود را با افرادی که دوست دارید به اشتراک بگذارید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پردیس
یادداشت
 
  • با اینترنت پر سرعت های وب بی وقفه فیلم ببینید
  • چقدر انتظار کشیده اید؟
  • فراتر از انتظار ...
سررسید
214 روز مانده
مرداد
تهران
پیک
با دوستان، خانواده و همکاران خود نامه نگاری کنید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پیک
ایمیل
Google+