+

سوال سلامت رئیس‌جمهور از دانش‌آموزان

ارسال شده در 1393/01/24
سوال سلامت رئیس‌جمهور از دانش‌آموزان
در آستانه هفته سلامت اولین مسابقه سراسری سوال سلامت رئیس جمهور از دانش آموزان سراسر کشور با عنوان«چه کار کنیم تا بدن ما سالم بماند و بتواند مقاومت کند؟» آغاز شد.
 
 شهرام رفیعی فر سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت با اشاره به اینکه این اولین مسابقه سوال «سلامت» رییس جمهور است که برگزار می شود، افزود: سوال رئیس جمهور از دانش آموزان کشور این است: «چه کار کنیم تا بدن ما سالم بماند و بتواند مقاومت کند؟»
 
وی اظهار داشت: دانش آموزان سراسر کشور در هر مقطع تحصیلی فرصت دارند از امروز (23 فروردین) تا 23 اردیبهشت به این سؤال پاسخ دهند.
 
رفیعی فر با اشاره به اینکه پوسترهای این مسابقه در 105 هزار مدرس کشور توزیع شده است، ادامه داد: از بین پاسخ های ارسالی به 100 نفر از دانش آموزان در هر مقطع تحصیلی که پاسخ های برتر را ارسال کنند، جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.
 
به گفته سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت شرکت کنندگان در مسابقه «اولین سؤال سلامت رئیس جمهور» می توانند پاسخ خود را به نشانی ستادهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت آموزش و پرورش، به این آدرس ها ارسال کنند:
 
1- تهران – شهرک غرب – بلوار فرحزادی – بلوار ایوانک – وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی – طبقه دهم – دفتر آموزش و ارتقای سلامت – کدپستی: 1467664961
 
2- تهران – خیابان سپهبد قرنی – نبش چهارراه سمیه – ساختمان زنده یاد علاقمندان – وزارت آموزش و پرورش – معاونت تربیت بدنی و سلامت – دفتر امور سلامت و تندرستی – کد پستی: 1581663315 روی پاکت قید شود «اولین سؤال سلامت رئیس جمهور».
 
هفته سلامت 93 اول تا 7 اردیبهشت است و به همین مناسبت برنامه های متعددی در سراسر کشور با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت آموزش و پرورش، سازمان صدا و سیما، سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و سایر دستگاه های دولتی و غیردولتی برگزار می شود. شعار امسال هفته سلامت «یک عمر سلامت، با خود مراقبتی» تعیین شده است.
 
 

زیگور، راهی به سوی آسمان!

پایگاهی برای ارتباط داشتن، اطلاع دادن، آگاه شدن و تحت تاثیر قرار دادن دیگران. مکانی برای به اشتراک گذاشتن، یافتن و تماشای ویدئوها. تصاویر به یادماندنی خود را با افرادی که برایتان اهمیت دارند به اشتراک بگذارید. از لحظات طلایی خود عکس بگیرید و آن را با دوستان خود (افرادی که برایتان اهمیت دارند) به اشتراک بگذارید...
پردیس
با استفاده از این شبکه ی اجتماعی به دوستان و خانواده ی خود نزدیکتر شوید. لحظات مهم زندگی خود را با افرادی که دوست دارید به اشتراک بگذارید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پردیس
یادداشت
 
  • با اینترنت پر سرعت های وب بی وقفه فیلم ببینید
  • چقدر انتظار کشیده اید؟
  • فراتر از انتظار ...
سررسید
216 روز مانده
مرداد
تهران
پیک
با دوستان، خانواده و همکاران خود نامه نگاری کنید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پیک
ایمیل
Google+