+

بنزین و هتل در نوروز ۹۳ گران نمی‌شود

ارسال شده در 1392/12/25
بنزین و هتل در نوروز ۹۳ گران نمی‌شود
مسعود سلطانی فر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در برخی شهرها هتل‌ها 15 تا 40 درصد تخفیف می‌دهند، اظهار داشت: هتل‌ها تمکین کرده‌اند که در تعطیلات نوروز، افزایش قیمت نداشته باشند.
 
وی افزود: مردم چند ماهی است که از بنزین با نرخ ارزان استفاده می‌کنند دولت طبق مصوبه‌ مربوط به یارانه‌ حامل‌های انرژی، باید 38 درصد قیمت بنزین را افزایش می‌داد، ولی این اتفاق نیفتاد. براساس بودجه‌ سال 93، باید قیمت بنزین از ابتدای سال افزایش می‌یافت که این اتفاق هم نمی‌افتد. بنابراین مردم در نوروز مانند سال‌های قبل از صدها لیتر بنزین با همان قیمت سابق می‌توانند استفاده کنند.
 
معاون رئیس جمهور ادامه داد: دولت می‌توانست دوبار قیمت بنزین را افزایش دهد؛ اما به‌ خاطر رفاه حال مردم، این کار را نکرد.
 
سلطانی فر درباره توزیع سفر هم گفت: توزیع سفر، کاری دستوری نیست. این، یک مسئله‌ شخصی است و نمی‌توان به مردم تکلیف کرد ولی خواهش من از مردم این است که در روزهای نخست تعطیلات، برای رفتن به سفر تأمل کنند تا بخشی از بار ترافیکی سبک‌تر شود. در انتهای سفر نیز بازگشت را به روزهای آخر موکول نکنند تا ترافیک سنگین نشود.
 
سلطانی‌فر درباره شارژ سفرکارت‌ها نیز تصریح کرد: سفرکارت شارژ نمی‌شود.
 
وی درباره‌ نظارت‌ها در تعطیلات نوروزی گفت: در حال تکمیل نظارت‌ها هستیم و بازرسی‌ها نیز از مراکز خدماتی در حال انجام است.
 

زیگور، راهی به سوی آسمان!

پایگاهی برای ارتباط داشتن، اطلاع دادن، آگاه شدن و تحت تاثیر قرار دادن دیگران. مکانی برای به اشتراک گذاشتن، یافتن و تماشای ویدئوها. تصاویر به یادماندنی خود را با افرادی که برایتان اهمیت دارند به اشتراک بگذارید. از لحظات طلایی خود عکس بگیرید و آن را با دوستان خود (افرادی که برایتان اهمیت دارند) به اشتراک بگذارید...
پردیس
با استفاده از این شبکه ی اجتماعی به دوستان و خانواده ی خود نزدیکتر شوید. لحظات مهم زندگی خود را با افرادی که دوست دارید به اشتراک بگذارید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پردیس
یادداشت
 
  • با اینترنت پر سرعت های وب بی وقفه فیلم ببینید
  • چقدر انتظار کشیده اید؟
  • فراتر از انتظار ...
سررسید
216 روز مانده
مرداد
تهران
پیک
با دوستان، خانواده و همکاران خود نامه نگاری کنید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پیک
ایمیل
Google+