+

شکایت از مسکن مهر در صحن علنی مجلس

ارسال شده در 1392/12/19
شکایت از مسکن مهر در صحن علنی مجلس
نایب رییس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت:عدم تحویل به موقع، عدم جانمایی مناسب ، عدم تکمیل تاسیسات رو نمایی و زیر نمایی، بالا رفتن قیمت و عدم ارائه تسهیلات از مهم ترین مواردی بود که در راستای آن شکایت هایی از مسکن مهر به کمیسیون اصل 90 صورت گرفته بود.
 
داوود محمدی،نایب رییس کمیسیون اصل 90 و عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به شکایت های واصله به این کمیسیون از مسکن مهر گفت:در ارتباط با شکایت های صورت گرفته از پروژه مسکن مهر در کمیسیون اصل 90 گزارشی تهیه شده است که این گزارش در کمیسیون قرائت و متعاقبا در صورت تصویب کمیسیون در صحن علنی مجلس نیز قرائت خواهد شد.
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب گفت: این گزارش در خصوص شکایت هایی است که از طرف مردم، شرکت های تعاونی و پیمانکاران از مسکن مهر صورت گرفته بود
محمدی گفت: عدم تحویل به موقع، عدم جانمایی مناسب ، عدم تکمیل تاسیسات رو نمایی و زیر نمایی، بالا رفتن قیمت و عدم ارائه تسهیلات از مهم ترین مواردی بود که در راستای آن شکایت هایی از مسکن مهر به کمیسیون اصل 90 صورت گرفته بود. 
او با بیان این که این گزارش تا پایان سال جاری نهایی خواهد شد گفت: گزارش در مراحل پایانی است و قبل از عید در کمیسیون قرائت می شود و در صورت تصویب در صحن نیز قرائت خواهد شد.
 
میرمحمدی در پاسخ به این سوال که آیا فضای این گزارش ضرورت انجام تحقیق و تفحص از مسکن مهر را که مورد درخواست برخی از نمایندگان نیز هست به اثبات رسانده است، گفت:فضای گزارش ضمن این که محاین مسکن مهر را ذکر کرده است، بسیاری از آسیب ها و مشکلات به وجود آمده را قید کرده است.
نایب رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که نمایندگان بعد از قرائت گزارش ضروری بدانند مورد تحقیق و تفحص از مسکن مهر نیز پییری می شود.

زیگور، راهی به سوی آسمان!

پایگاهی برای ارتباط داشتن، اطلاع دادن، آگاه شدن و تحت تاثیر قرار دادن دیگران. مکانی برای به اشتراک گذاشتن، یافتن و تماشای ویدئوها. تصاویر به یادماندنی خود را با افرادی که برایتان اهمیت دارند به اشتراک بگذارید. از لحظات طلایی خود عکس بگیرید و آن را با دوستان خود (افرادی که برایتان اهمیت دارند) به اشتراک بگذارید...
پردیس
با استفاده از این شبکه ی اجتماعی به دوستان و خانواده ی خود نزدیکتر شوید. لحظات مهم زندگی خود را با افرادی که دوست دارید به اشتراک بگذارید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پردیس
یادداشت
 
  • با اینترنت پر سرعت های وب بی وقفه فیلم ببینید
  • چقدر انتظار کشیده اید؟
  • فراتر از انتظار ...
سررسید
214 روز مانده
مرداد
تهران
پیک
با دوستان، خانواده و همکاران خود نامه نگاری کنید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پیک
ایمیل
Google+