+

آستانه تحمل مایکروسافت کجاست؟

ارسال شده در 1392/03/27
آستانه تحمل مایکروسافت کجاست؟

در عصر پی‌سی‌، ویندوز مایکروسافت بر بیش از ۹۰ درصد سیستم‌های بازار، شامل رومیزی‌ها و لپتاپ‌ها، حکم می‌راند و در آن شرایط انحصاری بود که مایکروسافت می‌توانست بهترین و نوآورترین توسعه‌دهندگان را جذب کند. اما این رویه با تغییر رویکرد بازار به سمت دستگاه های قابل حمل تغییر کرد و مایکروسافت از سردرمداری بلامنازع بازار به زیر کشانده شد.

البته قطعاً نباید به گزارش‌های جانب دارانه‌ای که حاکی از اتمام دوران پی‌سی و مرگ آن‌هاست اعتماد کرد. آمارها نشان می‌دهند مایکروسافت هنوز هم با ۸۳ درصد سهم بازار دسکتاپ، در این رده یکه‌تازی می‌کند.

زیگور، راهی به سوی آسمان!

پایگاهی برای ارتباط داشتن، اطلاع دادن، آگاه شدن و تحت تاثیر قرار دادن دیگران. مکانی برای به اشتراک گذاشتن، یافتن و تماشای ویدئوها. تصاویر به یادماندنی خود را با افرادی که برایتان اهمیت دارند به اشتراک بگذارید. از لحظات طلایی خود عکس بگیرید و آن را با دوستان خود (افرادی که برایتان اهمیت دارند) به اشتراک بگذارید...
پردیس
با استفاده از این شبکه ی اجتماعی به دوستان و خانواده ی خود نزدیکتر شوید. لحظات مهم زندگی خود را با افرادی که دوست دارید به اشتراک بگذارید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پردیس
یادداشت
 
  • با اینترنت پر سرعت های وب بی وقفه فیلم ببینید
  • چقدر انتظار کشیده اید؟
  • فراتر از انتظار ...
سررسید
214 روز مانده
مرداد
تهران
پیک
با دوستان، خانواده و همکاران خود نامه نگاری کنید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پیک
ایمیل
Google+