+

همراهی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات با کاربران زیگور

ارسال شده در 1392/09/16
همراهی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات با کاربران زیگور
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دکتر محمود واعظی در تعدادی شبکه اجتماعی شامل: زیگور، کلوب، تبیان، و آپارات دارای صفحه می‌باشد.
آدرس صفحات وزیر ارتباطات در شبکه اجتماعی «زیگور» که شامل شبکه ویدئویی «تماشخانه» ، شبکه اجتماعی «مای پردیس» و شبکه صوتی «آواکده» است در آدرس http://www.zigur.com/vaezi قابل مشاهده و دسترسی است.
همچنین صفحه دکتر واعظی در شبکه اجتماعی «کلوب» به آدرس http://www.cloob.com/mahmoudvaezi ، در شبکه اجتماعی «تبیان» به آدرس http://net.tebyan.net/vaezi و در شبکه ویدیوئی- اجتماعی «آپارات» به آدرس http://www.aparat.com/mahmoudvaezi قابل دسترسی و مشاهده است.
لازم به ذکر است شنبه 16 آذر ماه جناب آقای دکتر واعظی از ساعت13 الی 14 در شبکه های ذکر شده حضور برخط دارند و با کاربران بحث و تبادل نظر می نمایند 

زیگور، راهی به سوی آسمان!

پایگاهی برای ارتباط داشتن، اطلاع دادن، آگاه شدن و تحت تاثیر قرار دادن دیگران. مکانی برای به اشتراک گذاشتن، یافتن و تماشای ویدئوها. تصاویر به یادماندنی خود را با افرادی که برایتان اهمیت دارند به اشتراک بگذارید. از لحظات طلایی خود عکس بگیرید و آن را با دوستان خود (افرادی که برایتان اهمیت دارند) به اشتراک بگذارید...
پردیس
با استفاده از این شبکه ی اجتماعی به دوستان و خانواده ی خود نزدیکتر شوید. لحظات مهم زندگی خود را با افرادی که دوست دارید به اشتراک بگذارید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پردیس
یادداشت
 
  • با اینترنت پر سرعت های وب بی وقفه فیلم ببینید
  • چقدر انتظار کشیده اید؟
  • فراتر از انتظار ...
سررسید
214 روز مانده
مرداد
تهران
پیک
با دوستان، خانواده و همکاران خود نامه نگاری کنید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پیک
ایمیل
Google+