+

پدری که فرزندش را در ماشین گذاشت تا از گرما بمیرد (+عکس)

ارسال شده در 1393/04/14
پدری که فرزندش را در ماشین گذاشت تا از گرما بمیرد (+عکس)

یک پدر آمریکایی متهم است فرزند 2 ساله خود را در خودرو گذاشته تا از گرما بمیرد.

به گزارش سی ان ان "راس هریس" پدر آمریکایی که در منطقه کاب در شمال ایالت جورجیا زندگی می کند، روز 18 ژوئن (دو هفته پیش) فرزند 22 ماهه خود را سوار بر خودرو می کند تا به مهد ببرد ، اما این کار را نکرده و خودرو را در مقابل محل کار پارک می کند و به سر کار خود می رود.

کارآگاهان و قاضی پرونده می گویند او عامدانه این کار را کرده است تا فرزندش را بکشد، اما اقای هریس به دادگاه گفت که فراموش کرده فرزند خود را از خودرو بیرون ببرد. با وجود این ادعای هریس اما تحقیقات بازجویان پرونده نشان می دهد او دستکم یک بار در طی روز به خودروی خود سر زده است.

پدری که فرزندش را در ماشین گذاشت تا از گرما بمیرد (+عکس)

 

 فرزند 22 ماهه این پدر آمریکایی در دمای 31 درجه در داخل خودروی بسته و گرم ساعت ها دوام می آورد اما طبق اعلام پزشکی قانونی در بعد از ظهر همان روز به دلیل گرمازدگی جان می دهد.

قاضی دادگاه با قرار آزادی با کفالت هریس مخالفت کرده و حکم داده تا زمان تکمیل شدن تحقیقات پرونده او باید در زندان بماند. 

گفتنی است کارآگاهان در تحقیقات خود متوجه شده اند این پدر آمریکایی در رایانه شخصی خود مساله  چگونگی کشتن کودک در گرمای درون خودرو را جستجو کرده است. وی همچنین از سایت های حامی نداشتن فرزند بازدید کرده است.

تصویر زیر راس هریس را در جلسه دادگاه نشان می دهد.

پدری که فرزندش را در ماشین گذاشت تا از گرما بمیرد (+عکس)
 

زیگور، راهی به سوی آسمان!

پایگاهی برای ارتباط داشتن، اطلاع دادن، آگاه شدن و تحت تاثیر قرار دادن دیگران. مکانی برای به اشتراک گذاشتن، یافتن و تماشای ویدئوها. تصاویر به یادماندنی خود را با افرادی که برایتان اهمیت دارند به اشتراک بگذارید. از لحظات طلایی خود عکس بگیرید و آن را با دوستان خود (افرادی که برایتان اهمیت دارند) به اشتراک بگذارید...
پردیس
با استفاده از این شبکه ی اجتماعی به دوستان و خانواده ی خود نزدیکتر شوید. لحظات مهم زندگی خود را با افرادی که دوست دارید به اشتراک بگذارید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پردیس
یادداشت
 
  • با اینترنت پر سرعت های وب بی وقفه فیلم ببینید
  • چقدر انتظار کشیده اید؟
  • فراتر از انتظار ...
سررسید
216 روز مانده
مرداد
تهران
پیک
با دوستان، خانواده و همکاران خود نامه نگاری کنید. برای استفاده از این بخش لطفا وارد سیستم شده و یا ثبت نام کنید.
پیک
ایمیل
Google+