+
ورزش ایرانی

ورزش ایرانی

در دنیای امروز که رسانه‌ها علاوه بر انجام رسالت اطلاع‌رسانی، نقشی مهم و موثر بر جهت‌دهی حوزه فعالیت خود را دارند و در شرایطی که سایت‌های خبری سیاسی، اجتماعی و اقتصادی مختلفی در کشور ما ظهور کرده‌اند به نظر می‌رسد حوزه ورزش به عنوان حوزه‌ای مستقل در حاشیه قرار گرفته است.

این اتفاق نامبارک در حالی رخ داده است که ورزش بدون شک یکی از جذاب‌ترین حوزه ها برای مخاطبان ایرانی و بلکه جهانی است، از دیگر سو این حوزه محدود به ورزش جذاب فوتبال شده است و ده‌ها رشته دیگر در حاشیه قرار گرفته‌اند و نامبارک‌تر آنکه از میان فوتبالی‌ها هم تنها چند تیم در معرض توجه قرار دارند.

«ورزش ایرانی» نیز بر پایه همین نیازها و با شعار «عدالت، صراحت و صداقت» توسط گروه سایت‌های پرشین بلاگ (ariagostar.com) با همراهی جمعی از مجرب‌ترین صاحبنظران و خبرنگاران ورزشی فعال در عرصه سایبر به عنوان یکی از فعال ترین و پر سابقه ترین بازیگران وب فارسی، پایه ریزی و اجرا شده است. گروه سایت‌های پرشین بلاگ را می توان بزرگترین توسعه دهنده محتوای فارسی در وب دانست که با تکیه بر تجربه و تخصص برگرفته از بیش از یک دهه فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات، توانسته جایگاه خود را در این بازار تثبیت کرده و اعتماد طیف وسیعی از کاربران پارسی زبان را به خود جلب نماید.

ورزش ایرانی تمامی تلاش خود را برای تبدیل شدن به رسانه‌ای مورد اعتماد که به پوشش تمامی رشته‌های ورزشی بپردازد به کار خواهد گرفت تا انشالله آغازگر راهی باشد برای برخورداری همه ورزشکاران از یک رسانه به دور از زدو بندها و ناپاکی‌ها.

این راهی است که تازه آغاز کرده‌ایم و برای موفقیت در آن نیازمند همراهی همه مخاطبان ایرانی ورزش دوست هستیم.

مدیر مسئول: بهروز شجاعیرونالدو رکورد آراگونس را شکست
00:02:46
فیلم: گل دیدنی پیرلو به میلان
00:04:02
loading
Google+